Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

E-mail для повідомлень про корупційне правопорушення: korupciya_dnabb@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 До Всеукраїнського дня бібліотек


Урядова гаряча линія

Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Участь у заходах

Бібліотека. Наука. Комунікація
3-5 жовтня 2017 р. фахівці Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Стратегічні завдання розвитку наукових бібліотек», що відбулася в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського.
Дата публикации: 06/10/2017
Прочитано: 233 раз
Трипілля–Витачів–Германівка
Фахівці Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного 1 жовтня 2017 р. святкували Всеукраїнський день бібліотек в українських історичних селах Київщини.
Дата публикации: 04/10/2017
Прочитано: 122 раз
Енергоефективність та МСБ

Дата публикации: 06/07/2017
Прочитано: 202 раз
Робоча зустріч в Мінрегіоні
21 червня 2017 р. відбулася робоча зустріч директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного Галини Войцехівської, завідувача філії Ольги Пацелі та завідувача відділу соціокультурної діяльності Світлани Кирій з директором департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Сергієм Шаршовим і начальником відділу взаємодії з місцевими органами влади цього департаменту Лілією Поповою щодо підготовки до Форуму-фестивалю «Малі міста України» (16-17 листопада 2017 р., Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г.Заболотного).Під час зустрічі обговорювалися актуальні теми локацій. Сергій Шаршов запропонував розглянути на Форумі питання щодо добровільного об"єднання територіальних громад та їхнього співробітництва, участі в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» тощо. Лілія Попова відзначила важливе значення бібліотек у створенні можливостей інформування та регіонального розвитку територіальних громад в контексті децентралізації.Було обговорено можливу участь представників Мінрегіону в інших локаціях Форуму-фестивалю.
Дата публикации: 21/06/2017
Прочитано: 154 раз
Зустріч-дискусія
У рамках підготовки до Форуму-фестивалю «Малі міста України» (16-17 листопада 2017 р., Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г.Заболотного) 20 червня 2017 р. відбулася робоча зустріч директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного Галини Войцехівської та завідувача філії Ольги Пацелі з письменником, видавцем і громадським діячем Віталієм Капрановим у мистецькій агенції «Наш формат».
Дата публикации: 21/06/2017
Прочитано: 398 раз
Дизайн нашого життя
Завідувач філії Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного Ольга Пацеля взяла участь у Другій міжнародній конференції«CREASCOPE: Креативна економіка. Рух ідей», що відбулася 14 червня 2017 р. в інноваційному парку UNIT.City. Тема міжнародної конференції -DESIGN YOUR LIFE.Було висвітлено ряд інноваційних ідей: системний підхід до вирішення проблем та створення нових можливостей в будь-якій діяльності; інтегровані знання, як точка росту; що таке дизайн-мислення і як його використовувати з максимальною вигодою?Спікерами конференції і модераторами воркшопів були досвідчені іноземні та вітчизняні спеціалісти в області дизайн-мислення і креативних інновацій.
Дата публикации: 15/06/2017
Прочитано: 271 раз
Вивчаємо досвід грузинських колег

Дата публикации: 19/05/2017
Прочитано: 217 раз
Фокус-семінар «Медіаграмотність: сучасні виміри»
27 квітня 2017 р. Ольга Пацеля, в. о. директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного взяла участь у фокус-семінарі «Медіаграмотність: сучасні виміри», що був організований Українською бібліотечною асоціацією спільно з Goethe-Institut.
Дата публикации: 27/04/2017
Прочитано: 359 раз
Інтелектуальна власність в інформаційній сфері
26 квітня 2017 р. юрисконсульт Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного Неля Касяненко взяла участь у роботі круглого столу «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері», що відбувся в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського.
Дата публикации: 27/04/2017
Прочитано: 194 раз
Бібліотеки України в контексті євроінтеграційних процесів
У Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого 6-7 квітня 2017 р. відбулась Х Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу», в якій взяли участь фахівці Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного. Цього року було обрано тему: «Бібліотеки України в контексті євроінтеграційних процесів».    
Дата публикации: 10/04/2017
Прочитано: 223 раз
1 2 3 4 5 6 7 8

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //