Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

E-mail для повідомлень про корупційне правопорушення: korupciya_dnabb@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 До Всеукраїнського дня бібліотек


Урядова гаряча линія

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


  Категорії змісту
 Чернобыльская зона глазами сталкера
 Етюди. Пленери. Акварельки
 Запрошуємо на презентацію книги
 15 серпня - День археолога
 Шановні користувачі!

  Сторінки змісту
Публікації про бібліотеку
Про бібліотеку
Ресурси бібліотеки
Державні Закупівлі
Подорожуючи містами
Видатні Особистості
Дарувальники
Заходи бібліотеки
Проекти бібліотеки

  Топ Новин
Немає змісту для цього блоку.

 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Участь у заходах

Енергоефективність та МСБ

Дата публикации: 06/07/2017
Прочитано: 70 раз
Робоча зустріч в Мінрегіоні
21 червня 2017 р. відбулася робоча зустріч директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного Галини Войцехівської, завідувача філії Ольги Пацелі та завідувача відділу соціокультурної діяльності Світлани Кирій з директором департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Сергієм Шаршовим і начальником відділу взаємодії з місцевими органами влади цього департаменту Лілією Поповою щодо підготовки до Форуму-фестивалю «Малі міста України» (16-17 листопада 2017 р., Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г.Заболотного).Під час зустрічі обговорювалися актуальні теми локацій. Сергій Шаршов запропонував розглянути на Форумі питання щодо добровільного об"єднання територіальних громад та їхнього співробітництва, участі в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» тощо. Лілія Попова відзначила важливе значення бібліотек у створенні можливостей інформування та регіонального розвитку територіальних громад в контексті децентралізації.Було обговорено можливу участь представників Мінрегіону в інших локаціях Форуму-фестивалю.
Дата публикации: 21/06/2017
Прочитано: 67 раз
Зустріч-дискусія
У рамках підготовки до Форуму-фестивалю «Малі міста України» (16-17 листопада 2017 р., Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г.Заболотного) 20 червня 2017 р. відбулася робоча зустріч директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного Галини Войцехівської та завідувача філії Ольги Пацелі з письменником, видавцем і громадським діячем Віталієм Капрановим у мистецькій агенції «Наш формат».
Дата публикации: 21/06/2017
Прочитано: 277 раз
Дизайн нашого життя
Завідувач філії Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного Ольга Пацеля взяла участь у Другій міжнародній конференції«CREASCOPE: Креативна економіка. Рух ідей», що відбулася 14 червня 2017 р. в інноваційному парку UNIT.City. Тема міжнародної конференції -DESIGN YOUR LIFE.Було висвітлено ряд інноваційних ідей: системний підхід до вирішення проблем та створення нових можливостей в будь-якій діяльності; інтегровані знання, як точка росту; що таке дизайн-мислення і як його використовувати з максимальною вигодою?Спікерами конференції і модераторами воркшопів були досвідчені іноземні та вітчизняні спеціалісти в області дизайн-мислення і креативних інновацій.
Дата публикации: 15/06/2017
Прочитано: 177 раз
Вивчаємо досвід грузинських колег

Дата публикации: 19/05/2017
Прочитано: 124 раз
Фокус-семінар «Медіаграмотність: сучасні виміри»
27 квітня 2017 р. Ольга Пацеля, в. о. директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного взяла участь у фокус-семінарі «Медіаграмотність: сучасні виміри», що був організований Українською бібліотечною асоціацією спільно з Goethe-Institut.
Дата публикации: 27/04/2017
Прочитано: 255 раз
Інтелектуальна власність в інформаційній сфері
26 квітня 2017 р. юрисконсульт Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного Неля Касяненко взяла участь у роботі круглого столу «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в інформаційній сфері», що відбувся в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського.
Дата публикации: 27/04/2017
Прочитано: 101 раз
Бібліотеки України в контексті євроінтеграційних процесів
У Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого 6-7 квітня 2017 р. відбулась Х Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека і книга в контексті часу», в якій взяли участь фахівці Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного. Цього року було обрано тему: «Бібліотеки України в контексті євроінтеграційних процесів».    
Дата публикации: 10/04/2017
Прочитано: 135 раз
Вшанування пам`яті В.В. Чепелика
14 березня 2017 р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулося вшанування пам"яті В. В. Чепелика з нагоди 90-річчя від дня народження.
Дата публикации: 16/03/2017
Прочитано: 210 раз
Екскурсія в Митрополичий будинок
28 лютого 2017 р. працівники Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного завітали у гості до alma mater бібліотеки - Митрополичого будинку Національного заповідника «Софія Київська», де з 1944 р. по 1985 р. знаходилася бібліотека.Нині там відбувається виставка «Архітектор Павло Альошин (1881-1961): улюбленень Долі чи її Творець?», присвячена 135-річчю від дня народження та 55-річчю від дня смерті видатного українського архітектора Павла Федотовича Альошина.На виставці представлені унікальні раритетні видання з фондів бібліотеки, серед яких: оригінали архітектурних проектів П. Альошина, бібліографічний покажчик «Павло Федотович Альошин (1881-1961)», підготовлений працівниками бібліотеки, книжки та періодичні видання зі статтями про нього та його творчі праці, особистий листок П. Альошина, члена Спілки архітекторів УРСР, подарований родичами портрет П. Альошина (автор Б. Піаніда, 1950 р.), фото та поштівки.
Дата публикации: 01/03/2017
Прочитано: 186 раз
1 2 3 4 5 6 7 8

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово


 
Погода в Киеве
НБУ курс доллара
 Порекомендувати
Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.15 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //