Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Практика, стажування, тренінги

Практика та стажування в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного


Майстер-клас

Дата публикации: 21/10/2019
Прочитано: 29 раз
Екскурсія для дослідників - учасників «Фестивалю живих історій 2019»

Дата публикации: 21/10/2019
Прочитано: 33 раз
Практика для студентів ІІІ курсу Факультету архітектури, будівництва та дизайну

Дата публикации: 10/06/2019
Прочитано: 95 раз
Інклюзивність будівель і споруд
20 квітня 2019 р., в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного за ініціативи Експертного центру з універсального дизайну в Україні «UD - HUB» відбувся воркшоп «Як дотримуватися нових ДБН щодо доступності будівель «Інклюзивність будівель і споруд»».
Дата публикации: 23/04/2019
Прочитано: 110 раз
Екскурсія для студентів Київського національного університету будівництва і архітектури
26 лютого 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася екскурсія для студентів IV та VI курсу архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури.
Дата публикации: 28/02/2019
Прочитано: 122 раз
Майбутні інформаційні маркетологи в Бібліотеці Заболотного
16 січня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася ознайомча практика-екскурсія для студентів І курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» факультету інформаційної політики та кібербезпеки Київського національного університету культури і мистецтв.
Дата публикации: 17/01/2019
Прочитано: 230 раз
Використання новітніх технологій у роботі з інформаційнимими ресурсами
16 листопада 2018 р. фахівці Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного у співпраці з колегами Державної науково-технічної бібліотеки України провели семінар-практикум «Використання новітніх технологій у роботі з інформаційнимими ресурсами».
Дата публикации: 16/11/2018
Прочитано: 301 раз
Виробнича практика студентів
У період з 27 листопада 2017 р. до 1 квітня 2018 р. студенти IV курсу ОКР «бакалавр», напряму підготовки 6.020102 «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія», кафедри інформаційних технологій факультету соціокультурної діяльності Київського національного університету культури і мистецтв проходили виробничу практику на базі Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного.Під час практики студенти поглибили знання методики реєстрації та обліку користувачів, застосували на практиці знання щодо процесів формування та організації бібліотечного фонду, пошуку в базах даних, доступу до електронних ресурсів бібліотеки, ведення бібліографічної та довідково-інформаційної діяльності.Практиканти брали участь у заходах, що відбувалися у бібліотеці, зокрема, воркшоп ARCHINTEGRATION 2018, засідання бібліотечного клубу «Національні святині», презентації книжкових видань.Виконаний студентами під час проходження практики обсяг робіт дозволив їм закріпити теоретичні та практичні знання.
Дата публикации: 02/04/2018
Прочитано: 331 раз
Екскурсія бібліотекою
22 березня 2018 р. відбулося перше знайомство студентів 1-го курсу Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка напряму підготовки «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» з галузевим інформаційним ресурсом Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного.Фахівці бібліотеки розповіли студентам про історію бібліотеки, унікальний книжковий фонд, галузевий інформаційний ресурс, онлайн послуги, роботу структурних підрозділів та провели екскурсію будівлею бібліотеки. Студенти разом з викладачем Олександром Ісаєнком переглянули плани Києва, альбоми видів Києва, стародруки міст України («Вышгород и его святыня» (1800), «Старый Львов» (1915), «О древнерусском зодчестве Чернигова (1912) та ін.), мистецтвознавчу монографію Н. Кондакова «Византийские эмали», а також видання стародруків та рідкісних книг XVI-XVIII століть з будівництва, архітектури та мистецтва таких авторів як А. Палладіо, С. Серліо, Д. Вазарі, В. Скамоцці.
Дата публикации: 23/03/2018
Прочитано: 396 раз
Воркшоп ARCHINTEGRATION 2018
Запрошуємо архітекторів, дизайнерів інтер"єру, графічних і ландшафтних дизайнерів (обов"язкова умова вік до 35 років) взяти участь у воркшопі ARCHINTEGRATION 2018, що відбудеться з 13 по 17 березня 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного. Організатори: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного і компанія @КНАУФ-Україна - провідний виробник будівельних і оздоблювальних матеріалів у Європі. Тема воркшопу: Розробка дизайн-проекту публічного простору Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного. Зокрема, зали абонементу, читальної і галерейної зал, ігрової кімнати для дітей, бібліотечної кав"ярні (пікнік-зона) та холу. Команда-переможець воркшопу зможе взяти участь в конкурсі ARCHIVISION 2018 за умови доопрацювання проекту після закінчення воркшопу, відповідно до вимог по оформленню конкурсних робіт.Участь безкоштовна, проживання та харчування за рахунок організаторів. Реєстрація учасників за посиланням: http://archivision.com.ua/ru/vorkshop-v-kyyevi/  
Дата публикации: 23/02/2018
Прочитано: 520 раз
1 2 3 4

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.16 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //