Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 До Всеукраїнського дня бібліотек


Урядова гаряча линія

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


  Категорії змісту
 Фокус-семінар «Медіаграмотність: сучасні виміри»
 Крізь віки. Київ в образотворчому мистецтві
 
 Шановні користувачі!
 Археологічні дослідження київського Гостиного двору

  Сторінки змісту
Публікації про бібліотеку
Про бібліотеку
Ресурси бібліотеки
Державні Закупівлі
Подорожуючи містами
Видатні Особистості
Дарувальники
Заходи бібліотеки
Проекти бібліотеки

  Топ Новин
Немає змісту для цього блоку.

 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Конференції, семінари

Конференції та семінари, що проводяться Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В.Г. Заболотного


Застигла музика міста: естетична та практична функції архітектури Києва
23 березня 2017 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбувся семінар-практикум "Застигла музика міста: естетична та практична функції архітектури Києва".
Дата публикации: 24/03/2017
Прочитано: 233 раз
«Будівлі українських бібліотек»
Суспільство сьогодні ставить перед бібліотеками безліч запитань щодо реорганізації їх діяльності. Змінилася культура читання, трансформувався разом із читачами і сам інформаційний простір. Вимагає переосмислення публічний простір бібліотек, зокрема його приміщень. Читач більше не хоче приходити в пилові будівлі та інтер"єри минулого століття, в яких разюче інший формат взаємодії бібліотекаря і читача. Однією із основних проблем, з якою стикається сучасний менеджер бібліотек, є проблема реорганізації будівлі та простору. При цьому будівля бібліотеки розглядається не як об"єкт, що має свій обсяг, а як комфортне місце перебування в повсякденному житті, куди хочеться прийти не тільки за потребою, а й для цікавого спілкування та відпочинку.
Дата публикации: 28/09/2016
Прочитано: 306 раз
Бібліотекарки України: Марія Вязьмітіна
22 квітня 2016 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася наукова конференція «Бібліотекарки України: Марія Вязьмітіна», присвячена 120-річчю від дня народження першої директорки Наукової бібліотеки Академії архітектури УРСР (нині Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного), археолога, кандидата філологічних та історичних наук.
Дата публикации: 25/04/2016
Прочитано: 527 раз
Наукова конференція «Модерністки» в Бібліотеці Заболотного. Круглий стіл
12 березня 2016 р., у другий день конференції «Гендерні питання в мистецтві, архітектурі та містобудуванні. Модерністки», було розглянуто деякі з основних теоретичних і практичних питань, що стосуються жінок в архітектурному середовищі. На думку організаторів, співіснування фемінізму, архітектури й містобудування охоплює більшу частину минулого століття, триває досі й далеке від завершення. Утім, повсякденна взаємодія жінок з міським простором продовжує викликати багато проблем, пов"язаних із комфортом, безпекою та чуттєвим сприйняттям навіть у розвинутих країнах. Це дає інтенсивний поштовх до генерування нових ідей і стратегій для створення гендерно рівного простору міст. На конференції були представлені ідеї та досвід вирішення цих проблем на прикладі різних країн.
Дата публикации: 17/03/2016
Прочитано: 9868 раз
Наукова конференція в Бібліотеці Заболотного. Перший день
11 березня 2016 р. розпочалася дводенна конференція «Гендерні питання в мистецтві, архітектурі та містобудуванні. Модерністки» на базі Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного. Організаторами конференції стали громадська організація «Urban Forms Center» та Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, ДНАББ ім. В. Г. Заболотного.
Дата публикации: 17/03/2016
Прочитано: 981 раз
Наукова конференція в Бібліотеці Заболотного
Запрошуємо взяти участь у науковій конференції «Гендерні питання в мистецтві, архітектурі та містобудуванні. Модерністки», яка проходитиме 11-12 березня 2016 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного.Мета міждисциплінарної конференції - звернути увагу на гендерні проблеми та дослідження ролі жінки в архітектурі, мистецтві та містобудуванні епохи модернізму.
Дата публикации: 04/03/2016
Прочитано: 694 раз
Бібліотека Заболотного – простір для навчання
31 жовтня 2015 р. у приміщенні Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного організаторами і прихильниками Незалежної ініціативи Dpr-barcelona проведено воркшоп-читання «Класна алхімія» у рамках Київської бієнале 2015 «Київська школа».
Дата публикации: 12/11/2015
Прочитано: 585 раз
Відхід від стандартів
На базі Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного у рамках Київської бієнале 2015 «Київська школа» відбулася лекція архітекторки Етель Бараони Поль «Відхід від стандартів».
Дата публикации: 05/11/2015
Прочитано: 638 раз
Вироблення власної стратегії особистості
23 жовтня 2015 р. у приміщенні Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного відбувся семінар-тренінг для працівників будівельної галузі «Професійне зростання в будівельній сфері».
Дата публикации: 27/10/2015
Прочитано: 558 раз
Роль та місце звуку в архітектурі
14 жовтня 2015 р. у приміщенні Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного відбулася зустріч-бесіда з британсько-французькою дослідницею й письменницею Рамою Хазам на тему «Звук в архітектурі» в рамках «Київської школи» Бієнале-2015 на базі ДНАББ ім. В. Г. Заболотного.
Дата публикации: 16/10/2015
Прочитано: 592 раз
1 2 3

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово


 
Погода в Киеве
НБУ курс доллара
 Порекомендувати
Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.16 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //