Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

E-mail для повідомлень про корупційне правопорушення: korupciya_dnabb@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 До Всеукраїнського дня бібліотек


Урядова гаряча линія

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Конференції, семінари

Конференції та семінари, що проводяться Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В.Г. Заболотного


Бібліотекарки України: Марія Грідіна
26 вересня 2017 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася наукова конференція «Бібліотекарки України: Марія Грідіна», присвячена життю і діяльності другого директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного - Марії Федорівні Грідіній, яка впродовж 1948-1963 років очолювала Наукову бібліотеку Академії архітектури УРСР (нині - Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного).
Дата публикации: 27/09/2017
Прочитано: 151 раз
Модерністки. Насильство в архітектурі і міському просторі

Дата публикации: 08/09/2017
Прочитано: 219 раз
Стратегічна сесія Мінрегіону

Дата публикации: 16/05/2017
Прочитано: 253 раз
Застигла музика міста: естетична та практична функції архітектури Києва
23 березня 2017 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбувся семінар-практикум "Застигла музика міста: естетична та практична функції архітектури Києва".
Дата публикации: 24/03/2017
Прочитано: 403 раз
«Будівлі українських бібліотек»
Суспільство сьогодні ставить перед бібліотеками безліч запитань щодо реорганізації їх діяльності. Змінилася культура читання, трансформувався разом із читачами і сам інформаційний простір. Вимагає переосмислення публічний простір бібліотек, зокрема його приміщень. Читач більше не хоче приходити в пилові будівлі та інтер"єри минулого століття, в яких разюче інший формат взаємодії бібліотекаря і читача. Однією із основних проблем, з якою стикається сучасний менеджер бібліотек, є проблема реорганізації будівлі та простору. При цьому будівля бібліотеки розглядається не як об"єкт, що має свій обсяг, а як комфортне місце перебування в повсякденному житті, куди хочеться прийти не тільки за потребою, а й для цікавого спілкування та відпочинку.
Дата публикации: 28/09/2016
Прочитано: 457 раз
Бібліотекарки України: Марія Вязьмітіна
22 квітня 2016 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася наукова конференція «Бібліотекарки України: Марія Вязьмітіна», присвячена 120-річчю від дня народження першої директорки Наукової бібліотеки Академії архітектури УРСР (нині Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного), археолога, кандидата філологічних та історичних наук.
Дата публикации: 25/04/2016
Прочитано: 676 раз
Наукова конференція «Модерністки» в Бібліотеці Заболотного. Круглий стіл
12 березня 2016 р., у другий день конференції «Гендерні питання в мистецтві, архітектурі та містобудуванні. Модерністки», було розглянуто деякі з основних теоретичних і практичних питань, що стосуються жінок в архітектурному середовищі. На думку організаторів, співіснування фемінізму, архітектури й містобудування охоплює більшу частину минулого століття, триває досі й далеке від завершення. Утім, повсякденна взаємодія жінок з міським простором продовжує викликати багато проблем, пов"язаних із комфортом, безпекою та чуттєвим сприйняттям навіть у розвинутих країнах. Це дає інтенсивний поштовх до генерування нових ідей і стратегій для створення гендерно рівного простору міст. На конференції були представлені ідеї та досвід вирішення цих проблем на прикладі різних країн.
Дата публикации: 17/03/2016
Прочитано: 12164 раз
Наукова конференція в Бібліотеці Заболотного. Перший день
11 березня 2016 р. розпочалася дводенна конференція «Гендерні питання в мистецтві, архітектурі та містобудуванні. Модерністки» на базі Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного. Організаторами конференції стали громадська організація «Urban Forms Center» та Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, ДНАББ ім. В. Г. Заболотного.
Дата публикации: 17/03/2016
Прочитано: 1188 раз
Наукова конференція в Бібліотеці Заболотного
Запрошуємо взяти участь у науковій конференції «Гендерні питання в мистецтві, архітектурі та містобудуванні. Модерністки», яка проходитиме 11-12 березня 2016 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного.Мета міждисциплінарної конференції - звернути увагу на гендерні проблеми та дослідження ролі жінки в архітектурі, мистецтві та містобудуванні епохи модернізму.
Дата публикации: 04/03/2016
Прочитано: 816 раз
Бібліотека Заболотного – простір для навчання
31 жовтня 2015 р. у приміщенні Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного організаторами і прихильниками Незалежної ініціативи Dpr-barcelona проведено воркшоп-читання «Класна алхімія» у рамках Київської бієнале 2015 «Київська школа».
Дата публикации: 12/11/2015
Прочитано: 688 раз
1 2 3

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //