Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Конференції, семінари

Конференції та семінари, що проводяться Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В.Г. Заболотного


Cемінар для працівників мережі галузевих бібліотек та органів науково-технічної інформації підприємств архітектурно-будівельної й житлово-комунальної галузі України14 грудня 2012 р. в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбувся семінар для працівників мережі галузевих бібліотек та органів науково-технічної інформації підприємств архітектурно-будівельної й житлово-комунальної галузі України. На заході розглядалися питання щодо термінів звітності бібліотек та органів НТІ, заповнення спрощеної форми звітності 6-НК, обговорено типові помилки під час заповнення звітної форми. Паралельно у слухачів семінару, переважно представників Києва та Львова, виникало чимало запитань з приводу обліку основних статистичних даних, впорядкування фондів, оперативного обслуговування користувачів тощо, на які давали відповіді фахівці бібліотеки Галина Пономаренко, Олена Жидецька та директор Галина Войцехівська.

На семінарі обговорювалися й результати реалізації Всеукраїнської акції «Кожній бібліотеці - сучасну будівлю», започаткованої Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В. Г. Заболотного ще 2008 р. Цього року відбулася нова хвиля активізація акції у зв"язку з відзначенням 975-річчя першої згадки про бібліотеку Ярослава Мудрого та Всеукраїнського дня бібліотек. До участі в акції запрошено приєднатися всі українські бібліотеки з метою збирання інформації про існуючий стан приміщень бібліотек і актуалізації питання щодо необхідності спорудження нових бібліотечних будівель у містах і селах. Результатом акції буде видання довідника про бібліотечні будівлі України.

З огляду на новий підхід до проектування бібліотек світу у ДНАББ ім. В. Г. Заболотного створено інформаційну базу для проектування нового типу будівель бібліотек, медіатек, інформаційно-культурних центрів (такий тип нерухомості в Україні, на відміну від багаточисельних торговельно-розважальних комплексів, на сьогодні практично відсутній, але не менш важливий і затребуваний), проводяться заходи, на яких порушуються питання, спрямовані на розробку засад сучасної бібліотеки, пріоритетності спорудження сучасних бібліотечних будівель на теренах України та необхідності розробки на державному рівні дієвих заходів зі створення сучасної законодавчої та нормативної бази щодо розвитку бібліотечної та інформаційної справи в Україні.

Також у рамках семінару відбувся практикум з пошуку галузевої інформації в електронному каталозі ДНАББ ім. В. Г. Заболотного у віддаленому режимі через мережу Інтернет, користування віртуальною довідковою службою бібліотеки, технологічних особливостей оцифрування фотоматеріалів, який провели завідувач відділу бібліотечних комп"ютерних технологій Антон Борисенко та завідувач відділу бібліографічної та довідково-інформаційної роботи Дмитро Мироненко.


Прочитано: 1970 раз
Дополнительно на данную тему:
Науково-практична конференція «Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного в контексті розвитку будівельного комплексу України»
Науково-практична конференція «Будівництво бібліотек в сучасних умовах: проблеми і перспективи»
Круглий стіл на тему «Сучасна будівля бібліотеки України через призму архітектурно-проектувальних вирішень та нових функціональних бібліотечних особливостей»
«Бібліотечна будівля в умовах інформаційного суспільства: погляд архітектора»
Прес-реліз
Учбово-методичний семінар з підведення підсумків роботи науково-технічних бібліотек та органів науково-технічної інформації
Бібліотека і час
Семінар в архітектурно-будівельній бібліотеці
Бібліотека і час
Зустріч з колегами

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7