Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Презентація книжки Аркадія Третьякова «Старий Хрещатик і його домовласники»12 листопада 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного презентували книжку Аркадія Третьякова «Старий Хрещатик і його домовласники».
Світлана Кирій, завідувач відділу соціокультурної діяльності ДНАББ ім. В. Г. Заболотного розповіла, що Аркадій Павлович багато років досліджує історію рідного міста. В його доробку книги києвознавчої тематики: «Бессарабская площадь» (2013), «Привіт з Хрещатика» (2015), «Мала Васильківська. Шота Руставелі. Культорологічний путівник» (2016), «Купцы города Киева» (2018), а відтепер ще одна книга «Старий Хрещатик і його домовласники» (2019).
Аркадій Третьяков зазначив, що у новій книзі мова йдеться про центральну вулицю Києва - Хрещатик, що є своєрідним символом нашого міста. Вулиця з"єднує Старе місто, Печерськ та Поділ і перетинає три площі - Європейську, Незалежності і Бессарабську.
Автор розповів, що у новому виданні він висвітлив інформацію про кожен будинок на старому Хрещатику, про архітектуру, архітекторів, мешканців, домовласників, суспільне та економічне життя тогочасного періоду.
Аркадій Третьяков також звернув увагу на те, що в книзі вміщено інформацію про будинок, зведений у 1954-1957 рр. за проектом архітекторів В. Г. Заболотного, М. Г. Гречини, Н. Б. Чмутіної та Я. Л. Красного. Це семиповерховий будинок, в якому довгий час розташовувалася «Укоопспілка» (Українська спілка споживчих товариств), нині знаходяться різноманітні заклади.
Аркадій Павлович детальніше зупинився на структурі видання, зокрема розповів про іменний покажчик, де зазначено 550 персоналій, а також 440 ілюстрацій. Серед ілюстрацій - плани садиб, проекти, портрети, будинки, а також стара реклама, що представлені у книзі в чорно-білому та кольоровому форматі. Переважну кількість ілюстративного матеріалу було надруковано вперше, що додає підстави киянам і києвознавцям звернути на нове видання особливу увагу.
Учасники презентації мали нагоду ознайомитися з документами, книгами, проектами, картами та листівками різних років із фонду Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, що висвітлюють історію центральної вулиці Києва.

Фотогалерея:


Прочитано: 144 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7