Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Практика, стажування, тренінги

Практика та стажування в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного


Майстер-клас16 жовтня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбувся майстер-клас «Досвід ДНАББ ім. В. Г. Заболотного з наукового опрацювання образотворчих видань, графічних матеріалів, негативів та поштівок» у межах договору про співпрацю між ДНАББ ім. В. Г. Заболотного та НТБ Національного університету «Львівська політехніка».
Науково-технічну бібліотеку Національного університету «Львівська політехніка» представляли Рената Самотий та Надія Козел, Державну наукову архітектурно-будівельну бібліотеку імені В. Г. Заболотного - Галина Войцехівська, директор бібліотеки, Світлана Кирій, зав. відділу соціокультурної діяльності, Раїса Дідик, зав. відділу обробки документів та організації каталогів, Галина Пономаренко, зав. відділу комплектування, Тетяна Яковлєва, зав. відділу зберігання, Наталія Хлівненко, зав. відділу рідкісних видань, Дмитро Мироненко, зав. відділу бібліографічної і довідково-інформаційної роботи.
Раїса Дідик ознайомила колег зі структурою створення електронного каталогу та специфікою ведення окремих баз даних. Вона розглянула особливості опрацювання ізоматеріалів та нетипових видань (графічні, фотоматеріали, негативи). Особливу увагу було приділено наповненню допоміжних словників в програмі ІРБІС-64.
Фахівці бібліотеки провели для колег екскурсію залами та сховищами й ознайомили з функціональними можливостями приміщення.
Біля фотовиставки «Бібліотечна домівка» (присвяченій 75-річчю бібліотеки) Світлана Кирій ознайомила з багатолітньою історією книгозбірні, що бере свій початок від 26 березня 1944 р., зупинилась на історичних подіях у діяльності бібліотеки в різні періоди розташування у Митрополичому домі, Гостиному та на Шулявці. Завідувач поділилася з колегами досвідом організації та проведення заходів у межах соціально-бібліотечних проектів бібліотеки.
Під час екскурсії відбулося знайомство з роботою структурних підрозділів бібліотеки. Зокрема, Галина Пономаренко розповіла про способи та джерела комплектування бібліотечного фонду в сучасних умовах. З основними векторами діяльності відділу бібліографічної і довідково-інформаційної роботи ознайомив колег зав. відділу Дмитро Мироненко. Про роботу відділу та умови зберігання галузевого книжкового фонду розповіла зав. відділу зберігання Тетяна Яковлєва.
У відділі рідкісних видань завідувач Наталія Хлівненко презентувала виставку видань про Львів, зокрема, монографій Верещагина В. «Старый Львов» (1915), Шараньевича И. «Стародавний Львов (от року 1250-1350) (1861), альбому старовинних ілюстрацій та листівок із зображеннями архітектурних пам"яток Львову кін. ХІХ - поч. ХХ ст.
Завершилася екскурсія в кабінеті директора Галини Войцехівської, яка розповіла про наукову і видавничу діяльність бібліотеки.
Впродовж заходу відбулося активне спілкування та обмін досвідом, обговорення спільних нагальних проблем у бібліотечній справі.

Фотогалерея:

Майстер-клас «Досвід ДНАББ ім. В. Г. Заболотного з наукового опрацювання образотворчих видань, графічних матеріалів, негативів та поштівок».


Прочитано: 154 раз
Дополнительно на данную тему:
Краєзнавча практика студентів КНУ ім. Тараса Шевченка
Стажування працівників науково-технічних бібліотек
Історико-краєзнавча практика
Стажування працівників галузі
Перетворення ідей на стратегію
Стажування працівників галузі
Атестація працівників бібліотеки
Історико-краєзнавча практика-2015
Бібліотека і час
Студентські проекти благоустрою території бібліотеки

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7