Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Презентація книги Олега Тоцького «Семь историй киевского метро»

10 січня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація книги Олега Тоцького «Семь историй киевского метро», що вийшла у видавництві «Варто».
Олег Тоцький - відомий дослідник столичної підземки, блогер, фотограф, автор проекту «Музей метро в тунелях метрополітену».Олена Насирова, головна редакторка видавництва «Варто» розповіла, що автор багато років поспіль копітливо збирав маловідомі факти про київське метро, працював з архівними матеріалами, опитував працівників метрополітену й ветеранів метробуду, сам неодноразово спускався під землю в найбільш важкодоступні місця міської транспортної магістралі.
Світлана Кирій, завідувач відділу соціокультурної діяльності ДНАББ ім. В. Г. Заболотного звернула увагу на підготовлену виставку документів із фонду бібліотеки «Київський метрополітен: історія, будівництво, події». Вона зазначила, що на виставці представлено унікальні документи про будівництво київської підземки, передані до фонду бібліотеки Науково-дослідним інститутом теорії та історії архітектури і містобудування у 2007 році.
Олег Тоцький розповів, що у презентованому виданні розкрито багато фактів як радянського періоду, так і часів незалежності України. Цілий розділ присвячено створенню станції київського метрополітену «Золоті ворота». Також у книжці розкриваються й таємниці створення унікальних мозаїк, на яких зображені не тільки давньоруські орнаменти, а й церкви та історичні персонажі часів Київської Русі.
Автор звернув увагу, що читачам буде цікаво дізнатися й про занедбані тунелі, що з"явилися після будівництва метрополітену. На його думку ці атмосферні місця достойні стати локаціями для зйомок голлівудських фільмів у жанрі «постапокаліпсис» або бути описаними у фантастичних романах.
До незаперечних переваг книжки Олег Тоцький відносить багато цікавих фотографій. У виданні він вдало поєднав рідкісні архівні знімки, частина яких публікується вперше, і сучасні авторські фотографії. Дослідник зазначив, що більшість кадрів ним було зроблено в недоступних для простого пасажира місцях - робочих тунелях, підплатформних і підескалаторних приміщеннях, вентиляційних шахтах і простих «побутівках» електромонтерів.
Традиційно захід завершився автограф-сесією та переглядом документів, представлених на книжковій виставці із фонду Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного.

Фотогалерея:
Презентація книги Олега Тоцького «Семь историй киевского метро»

Відеозапис:
Презентація книги Олега Тоцького «Семь историй киевского метро»


Прочитано: 461 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7