Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас
Презентація книги Юрія Пісковського «Портал»

9 жовтня 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася ювілейна презентація книги Юрія Пісковського «Портал».

 

 

 

 Юрій Пісковський - професор Міжнародної академії архітектури, почесний академік Української академії архітектури, член Національної спілки архітекторів України і Національної спілки журналістів України, зазначив, що в книзі він ділиться роздумами про людину в сучасному будівництві життя і стурбованістю бездуховністю і занепадом культури. Він розповів, що «Портал» є в бібліотеках та музеях України та світу, зокрема, в Австрії, Англії, Вірменії, Білорусії, Болгарії, Угорщині, Німеччині, Грузії, Єрусалимі, Італії, Франції, Японії та ін., а Олександрійська бібліотека в Єгипті високо оцінила монографію та нагородила золотою медаллю Вищої ради Єгипту з питань культури.Галина Войцехівська, директорка ДНАББ ім. В. Г. Заболотного привітала автора та відзначила плідну багаторічну професійну співпрацю, що нараховує вже цілу низку спільних заходів архітектора Юрія Пісковського й бібліотеки.
Юрій Сєдих, дійсний член Академії будівництва України, доктор філософії, професор, президент Асоціації «Міжнародне співробітництво» Київської організації Національної Спілки журналістів України, розповів про те, що книга-ювіляр - це унікальна книга, яка здобула численні схвальні відгуки у Київському будинку вчених, Академії мистецтв України, Академії архітектури України та у багатьох посольствах і культурних центрах Києва.
Георгій Куровський, доцент кафедри теорії архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури, та Микола Литовченко, Заслужений архітектор України, поділилися своїми враженнями щодо видання й відзначили, що «Портал» зацікавить всіх небайдужих до стану архітектурної творчості як культурної цінності та збереження духовних порталів людини, як своєрідної основи майбутнього.Серед присутніх на заході були також Володимир Погорєлов, член Національної спілки журналістів України, поет-публіцист; Тимофій Бадаянц, архітектор, член Національної спілки архітекторів України, поет, президент Студії неординарного проектування Міжнародної академії архітектури; києвознавець Аркадій Третьяков і завідувачка кафедри ВСП «ІІНО КНУБА» Гелена Ковальська.
Колеги та гості заходу привітали Юрія Пісковського з ювілейною презентацією книги «Портал» та переглянули фільм за мотивами видання. Всі присутні мали можливість отримати книгу у подарунок з автографом автора.

Прочитано: 1128 раз
Дополнительно на данную тему:

«Забудова Києва доби класичного капіталізму»
Шановні користувачі!
До уваги користувачів!
Всім небайдужим! Скликаємо на Толоку!
Толока триває!
Засідання експертної комісії Мінрегіону України
Всеукраїнська селекторна нарада
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ВСІХ АРХІТЕКТОРІВ ТА ДИЗАЙНЕРІВ УКРАЇНИ
«Будівлі українських бібліотек»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.16 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7