Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Участь у заходах

Екскурсія для фахівців Науково-технічної бібліотеки імені Г. І. Денисенка

30 травня 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася екскурсія для фахівців Науково-технічної бібліотеки імені Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».Вела екскурсію Ольга Пацеля, завідувач філії ДНАББ ім. В. Г. Заболотного. Вона розповіла колегам про багатолітню історію книгозбірні, що бере свій початок від 26 березня 1944 р., про галузевий книжковий фонд та функціональні можливості сучасного приміщення.
Під час екскурсії відбулося знайомство з роботою відділів бібліотеки. Зокрема, Дмитро Мироненко, зав. відділу бібліографічної і довідково-інформаційної роботи, розповів про електронні ресурси, представлені на порталі бібліотеки, онлайн послуги та електронний каталог.
Галина Пономаренко, зав. відділу комплектування, ознайомила з особливостями комплектування бібліотечного фонду в сучасних умовах, розповіла про технологічні процеси з пошуку та інвентаризації різних типів і видів видань на різних носіях, функціонуванням обмінного фонду.
Раїса Дідик, завідувач відділу обробки документів та організації каталогів, звернула увагу колег на те, що нині акцент роботи відділу спрямований на ретроопис та наповнення електронного каталогу.
Із заходами щодо збереження бібліотечного фонду та історією його створення ознайомила Тетяна Яковлєва, завідувач сектору депозитарного зберігання фондів.
Виставку стародруків, раритетних та рідкісних видань про історію Києва та Київського політехнічного інституту презентувала Марина Атаманюк, фахівець відділу рідкісної книги та краєзнавства.
Про організацію та проведення заходів у рамках соціально-бібліотечних проектів «Енергозбереження та енергоефективність: стосується кожного», «Інформаційна культура користувачів», «Культура будівництва в історичних населених пунктах» та «Мистецтво зодчих і про зодчих» розповіла Світлана Кирій, завідувач відділу соціокультурної діяльності.
З напрямами роботи науково-методичного відділу ознайомила колег завідувач відділу Наталія Світла. Вона наголосила на тому що, наразі відділ готується до наукової конференції «Бібліотекарки України: Галина Яблонська» та займається дослідженням і пошуком інформації для підготовки видань до 75-річчя ДНАББ ім. В. Г. Заболотного.
Завершилася екскурсія у кабінеті директора Галини Войцехівської, яка розповіла про реалізацію соціально-бібліотечного проекту «Будівлі українських бібліотек», що спрямований на вивчення проблем проектування та будівництва бібліотечних будівель в Україні. Директорка зазначила, що велика увага приділяється облаштуванню публічного простору бібліотеки у співпраці з архітекторами й дизайнерами, які є основною категорією користувачів бібліотеки.
Впродовж екскурсії відбувалося активне спілкування та обмін досвідом, обговорення спільних нагальних проблем в бібліотечній справі.Фотогалерея:
Екскурсія для фахівців Науково-технічної бібліотеки імені Г. І. Денисенка


Прочитано: 183 раз
Дополнительно на данную тему:
Всеукраинский архитектурный конкурс на публикацию ГОРОД XXI
Шевченкознавчі студії
Електронні бібліотечні сервіси
Збори профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів
70-річчю визволення Києва присвячено
Міжнародні контакти
Професіоналізм і партнерство 2013
Співпраця бібліотеки і музею
Святкування Всеукраїнського дня бібліотек
Участь у науковій конференції

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.23 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //