Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»"У природі все мудро продумано і створено,
кожен повинен займатись своєю справою, і в цій мудрості -
найвища справедливість життя.
Природа так про все подбала,
що звідусіль ти знаходиш, чому вчитись".
Леонардо да Вінчі

22 червня 2017 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД».
Нове видання "ЛАД" знайомить із сутністю ландшафту та розкриває його домінантну значимість в поглибленні естетичного рівня розвитку людства. Книга висвітлює різні аспекти мистецтва благоустрою, як синтезу художніх концепцій ландшафтної архітектури і дизайну, так і мистецтва устрою ладу на землі.
Ведуча заходу, завідувач відділу соціокультурної діяльності бібліотеки Світлана Кирій, представила нове видання. Вона зауважила, що це багатоілюстрована науково-популярна монографія, має майстерне дизайнерське оформлення, наповнена науково-популярним текстовим викладом матеріалу, сучасними світлинами і давніми сакральними символами. Книга вийшла в світ у презентаційному футлярі, об"ємом 612 сторінок у видавництві "ArtHuss", буде цікавою і корисною як фахівцям з архітектури, ландшафту і дизайну, так і пересічним читачам, які є шанувальниками природи і творчості та мають бажання заглибитись у історію поняття простору та середовища.
Презентувала видання авторка - канд. арх., доцент кафедри дизайну архітектурного середовища  Київського національного університету будівництва і архітектури Вікторія Порт. Вона розповіла, що назва-абревіатура "ЛАД" не випадкова і розшифровується як ландшафт, архітектура і дизайн та водночас розкриває суть слова "лад" - злагода, мир, порядок, організованість. Моделлю книги обрано своєрідну матрицю ілюстрації думки, структуру, що віддзеркалює пошук образності і функції, відображену у схемах і малюнках. За основу композиційної побудови видання взято ірраціональну пропорцію "діагональ квадрату", проекцію куба, який, за Піфагором, символізує сталість і рівновагу Землі.
Співавтор монографії - Юрій Пісковський, професор Міжнародної академії архітектури, почесний академік Української академії архітектури, член Національної спілки архітекторів України і Національної спілки журналістів України розповів про процес підготовки й пошуку матеріалів книги. Він підкреслив, що пропорційні співвідношення композиції видання і викладеного матеріалу утворюють своєрідний ритм, який у процесі читання має сприйматись легко і проникливо.
Появу нової книги назвав особливо важливою Юрій Сєдих, дійсний член Академії будівництва України, доктор філософії, професор, президента Асоціації «Міжнародне співробітництво» Київської організації Національної Спілки журналістів України, тому що сьогодні жити у злагоді з природою означає плекати мир і гармонію на планеті Земля.
Присутні на презентації фахівці й користувачі бібліотеки щиро привітали авторів і відзначили вагоме значення праці в розкритті поняття простору, середовища і ландшафту з точки зору філософії, етики, естетики та світобудови. Зокрема, поділилися своїми думками, доцент кафедри теорії архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури Георгій Куровський, поет і журналіст Володимир Погорєлий, голова правління Київського територіального міського осередку Спілки дизайнерів України Тетяна Макагон, доктор арх., проф. кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва і архітектури Гелена Ковальська, історик і краєзнавець, автор понад 30 книг з історії Києва Віталій Ковалинський і колега Юлія Супрунович.
Вікторія Порт і Юрій Пісковський з вдячністю фахівцям Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного за допомогу в відборі матеріалів науково-популярного та мистецького змісту подарували у фонд для користувачів бібліотеки примірник книги "ЛАД".Прочитано: 1002 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація виставок про творчість Логвина Григорія Никоновича

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7