Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Галерея

Перлини України очима іноземців

Палац графині М. Потоцької у Антонінах (нині селище Красилівського р-ну Хмельницької обл.). Проіснував до перебудови його французьким архітектором Ф. Арно у 1897 р. У 1918 р. перебудований палац було спалено. Костел святого Антонія з Падви у с. Білопілля (нині Козятинський р-н Вінницької обл.) збудовано 1814 р., проіснував до 1950-х рр. Палац у с. Кривець (нині Ставищенський р-н Київської обл.) збудований у середині ХІХ ст. в стилі історичного романтизму. Знищений.
Мурований костел у смт Ружин Житомирської обл. Споруджений у 1817р., наприкінці ХХ ст. відреставрований. Палац, зображений праворуч від костела, споруджено в 1860 р. в стилі української вілли. Нині збереглася невелика частина палацу. Замок-палац у с. Олексинець (нині с. Старий Олексинець Кременецького р-ну Тернопільської обл.) споруджено в XVI–XVII ст. Відбудований у ХІХ ст. Знищений під час Першої світової війни. Православний собор та церкви у м. Звягелі (нині Новоград-Волинский Житомирської обл.). Збудовані у ХІХ ст. Зруйновані в радянські часи.
Палац у с. Михайлівці (нині Дунаєвецький р-н Хмельницької обл.). Зведений у ХІХ ст. у неготичному стилі. Розграбований і знищений у роки Першої світової війни. Палац у Володарці (нині Київська обл.). Збудований у ХІХ ст. Зруйнований. Палац у с. Плоска (нині Дубнівського р-ну Рівненської обл.). Збудований у 1830-х рр. Знищений під час Другої світової війни.
Палац у Олександрівці (нині Кіровоградська обл.). Зведений у ХІХ ст. Зруйнований у ХХ ст. Маєток П. П. Сабанського у Спичинцях (нині Погребищенський р-н Вінницької обл.). Збудований наприкінці XVIII ст. Знищений вналідок пожежі в 1880 р. Палац у Мотовилівці (нині Фастівський р-н Київської обл.). Збудований на початку ХІХ ст. Зруйнований у ХХ ст.
Замок палац у Новомалині (нині Острозький р-н Рівненської обл.). Збудований наприкінці XVI ст., наприкінці XVIII ст. перебудований у стилі бароко, на початку ХІХ ст. – у стилі готика. Восени 1943 р. згорів. Портрет та некролог Н. Орди в «Tygodnik Powszechny» (1883, № 19).

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.04 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7